İntertotobet logo

İntertotobet Para Yatırma

İntertotobet logoIntertotobet, 2017 yılından beri hizmet veren popüler ve önde gelen bahis sitelerinden biridir.Birçok kişinin merak ettiği İntertotobet para yatırma seçenekleri ile ilgili olarak birçok farklı ödeme yöntemi olduğunu söylemek mümkün.

HEMEN ÜYE OL

intertotobet betongame

Havale/EFT ile Para Yatırma

İntertotobet para yatırma işlemini havale ya da EFT yoluyla gerçekleştirme başlamadan önce ilk olarak güncel hesap bilgilerinin sitedeki iletişim bilgileri aracılığıyla yetkililerden talep edilmesi gerekiyor.

Ücretsiz bir şekilde para transferi yapabileceğiniz bu yolu seçerseniz yatırabileceğiniz alt limit 50 TL, üst limit ise 100.000 TL olarak belirlenmekte.

Cep Bank ile Para Yatırma

İntertotobet para yatırma yöntemi olarak Cep Bank’ı seçmeniz halinde internet sitesi aracılığıyla para yatırma metotlarından Cep Bank’ı seçerek ilgili ödeme formunu doldurmanız gerekiyor.

Yine ücretsiz olarak para yatırma işlemi yapabileceğiniz bu yolu seçerseniz yatırabileceğiniz alt limit 20 TL, üst limit ise 1.000 TL olarak belirlenmekte.

Gilpay ile Para Yatırma

Bu yolu seçmek isteyenlerin öncelikle http://gilpay.com adresine girerek kayıt yaptırmaları gerekiyor. Siteye üye olup herhangi bir ödeme olmaksızın Gilpay hesabı açtıktan sonra, yatırmak istediğiniz tutarı Gilpay hesabınızdan Intertotobet hesabınıza transfer etmeniz gerekiyor.

Bu tranferi işlemi için de sizden herhangi bir işlem masrafı tahsil edilmiyor. Bu yöntemle transfer edebileceğiniz minimum tutar 20 TL iken maksimum tutar ise 25.000 TL.

VISA Kartları ile Para Yatırma

İntertotobet para yatırma işleminizi VISA kartlarınız ile yapmak isterseniz Visa Debit, Visa Credit ve Visa Electron kartlarınızı kullanabilirsiniz.

Kredi kartı bilgilerinizi sizden talep edildiği şekilde internet sitesine girerek hiçbir işlem masrafı ödemeden minimum 20 TL ve maksimum 3.000 TL olacak şekilde Intertotobet hesabınıza para yatırabilirsiniz.

AstroPay Card ile Para Yatırma

İntertotobet para yatırma seçenekleri birçok farklı alternatifle çeşitleniyor. Hesabınıza para yatırma işlemini sanal bir ödeme metodu olan AstroPay Card ile yapmak isterseniz de yapmanız gereken işlem çok basit.

Visa ödeme metodunda olduğu gibi sanal kart bilgilerinizi ilgili alana girdikten sonra yatırmak istediğiniz USD tutarını girerek hesaba para yatırma işleminizi herhangi bir işlem ücreti kesintisi olmadan yapabilirsiniz. Bu işlem için minimum para yatırma tutarı 20 TL iken maksimum para yatırma tutarı ise 10.000 TL.

Ecocard ile Para Yatırma

Intertotobet hesabına para yatırmak isteyenler de farklı İntertotobet para yatırma seçenekleri arasında tercih yapabilirler.

Ecocard’ını kullanmak isteyenler http://www.ecopayz.com adresine ücretsiz şekilde üye olup hesap açarak Intertotobet hesabınıza para transferi işlemini hiçbir işlem masrafı ödemeden gerçekleştirebilirsiniz. Bu metodu kullanarak para yatırmak isteyenler minimum 20 TL ve maksimum 25.000 TL tutarında ödeme yapabilirler.

Pay Kasa ile Para Yatırma

Hesabınıza Pay Kasa hesabınızı kullanarak para yatırmak isterseniz http://www.paykasa.com adresine ücretsiz şekilde üye olup hesap açarak Intertotobet hesabınıza para transferi işlemini hiçbir işlem masrafı ödemeden gerçekleştirebilirsiniz.

Bu metodu kullanarak para yatırmak isteyenler minimum 20 TL ve maksimum 25.000 TL tutarında ödeme yapabilirler.

HEMEN ÜYE OL

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir